Hizmetlerimiz

Proje Yönetim Danışmanlığı

Business Meeting

Otomotiv sektöründe satış, satış sonrası ve ikinci el operasyonlarında engin tecrübemizle yeni yatırımlar, iş geliştirme, süreç iyileştirme ve reorganizasyon alanlarında hedeflediğiniz noktaya en hızlı ve sağlam şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. 

  Proje konularımız;

  • Yeni bayilik yatırımı,

  • İkinci el'de büyüme ve markalaşma,

  • Şirket reorganizasyonu,

  • Kurumsal yönetim,

  • Karlılık yönetimi,

  • Performans kriterleri ve prim sistemleri,

  • Uzun dönem stratejik planlama.

Otomotiv Perakendeciliği İçin

Bütçe Yönetim Danışmanlığı

Bütçe bir öngörü, takip ve kontrol sanatıdır. Bütçesi olmayan bir şirket adeta kördür! Geleceği, tehditleri ve fırsatları göremez.

 

Türkiye'de otomotiv perakendeciliğinin en büyük ve prestijli şirketlerinde 20 yıllık yönetim tecrübemiz ile tüm operasyonlarınızı bütçe disiplini içinde yönetmenize ve performansınızı bütçe ile karşılaştırmalı olarak takip etmenize destek oluyoruz.

Operasyonel ve finansal bütçenizi birlikte yapalım, işlerinizi ve ekibinizin performansını etkin bir şekilde yönetin.

Numaraları tartışılması

İkinci El Organizasyonu

ve Markalaşma

Upward Curve

Özellikle son iki yılda yeni araç satışlarında %50'nin üzerinde daralma, İkinci el araç satışlarının önemini daha da belirgin hale getirdi. Otomotiv sektöründe İkinci el yönetimi, en az yeni araç satış ve satış sonrası kadar önemlidir. Avrupa ve ABD'de bayiler yeni araç satışı kadar ikinci el araç satarken ülkemizde bu konuda hala her firmanın gideceği çok yol var.

İkinci el konusunda yılların perakende tecrübesi ve sıfırdan dijital platformda yeni bir ikinci el şirketi kurma, marka yaratma deneyimimiz ile, tüm ikinci el süreçlerinizi tanımlayarak bu alandaki kar potansiyelini tam olarak realize etmenize destek oluyoruz.

 

Kurum kimliği oluşumu, web sitesi tasarımı, satın alma ve satış prosedürleri ve tüm işbirliklerinizi tasarlayarak ikinci el markanızı oluşturuyoruz. 

Yeniden Yapılanma

Reorganizasyon

İş süreçlerindeki değişimler, yeni yönetim yaklaşımları ve gittikçe dijitale dönüşen ticaret, mevcut organizasyon yapınızı değiştirme ve yeniden yapılanma gereksinimi doğurur. Aksi taktirde hızla büyüyen, yeni, inovatif şirketlerle rekabet etmek mümkün değildir.

İnsan kaynağı otomotiv sektöründe en önemli başarı faktörüdür. İşinizin performansı büyük ölçüde kadrolarınızın yetkinliğine bağlıdır. İnsan kaynağını en verimli şekilde kurgulamak da iş verimliliğiniz ve karlılığınızın için gereklidir.

Uzun yıllara dayanan çok markalı ve çok lokasyonlu bayi yönetim tecrübemiz ve geniş insan kaynağı networkümüz ile şirketinizde reorganizasyonunu birlikte yapalım.

Profesyonel Alkış